Hogyan kezdjem?

Fórumhasználat, kulfoldimunka.hu, Társalgó, stb.

Hogyan kezdjem?

HozzászólásSzerző: Kubesz » 2010.04.29. 21:45

Sziasztok!

20 éves srác vagyok (ebből kifolyólag nem is rendelkezem nagy anyagi tőkével), és szeretnék külföldön elhelyezkedni. Angolul beszélek erős alapszinten.
Elég tanácstalan vagyok, nem tudom hol kezdjem el a kutatást, és sajnos nincs olyan ismerősöm aki tudna ebbe segíteni, vagy lenne a külföldi munkavállalásban tapasztalata. Ezért is írok ide. Valószínű, hogy sokan olvassák ezt a fórumot akiknek már összejött, és aki tapasztaltabb a témában.

Segítséget szeretnék kérni. Hol kezdjem? Lehet-e abszolút pénz nélkül annak esélye, hogy külföldön találok - akármilyen - munkát.

Az MSN-em: kovermate@citromail.hu, de annak is örülnék, ha ide írnátok a fórumra, hátha van más is akinek a segítségére lehet ez a topic.

Köszönöm a válaszokat előre is mindenkitől!

Üdv. Máté.
Kubesz

Re: Hogyan kezdjem?

HozzászólásSzerző: attila73 » 2012.06.28. 11:11

Sziasztok,en is azon gondolkodok hogy szerencset probaljak kint,ugy hogy megkernek mindenkit aki tudd e teren segiteni,informaciokkal,tanacsokkal...elore is koszonom :)
attila73

HozzászólásSzerző: Christine » 2014.07.30. 08:06

Kubesz írta:Sziasztok!

20 éves srác vagyok (ebből kifolyólag nem is rendelkezem nagy anyagi tőkével), és szeretnék külföldön elhelyezkedni. Angolul beszélek erős alapszinten.
Elég tanácstalan vagyok, nem tudom hol kezdjem el a kutatást, és sajnos nincs olyan ismerősöm aki tudna ebbe segíteni, vagy lenne a külföldi munkavállalásban tapasztalata. Ezért is írok ide. Valószínű, hogy sokan olvassák ezt a fórumot akiknek már összejött, és aki tapasztaltabb a témában.

Segítséget szeretnék kérni. Hol kezdjem? Lehet-e abszolút pénz nélkül annak esélye, hogy külföldön találok - akármilyen - munkát.

Az MSN-em: kovermate@citromail.hu, de annak is örülnék, ha ide írnátok a fórumra, hátha van más is akinek a segítségére lehet ez a topic.

Köszönöm a válaszokat előre is mindenkitől!

Üdv. Máté.

Ajánlom az Eu Work nevű oldalt (http://www.euwork.hu/), amit tudok ajánlani. Nézegesd az állásajánlatokat, mert van sokféle Ausztriától kezdve Angliáig szinte mindenhol. Van szakképzést nem igénylő munka is pl. McDonald's-ba, de sok a raktári, szállodai, vidámparki munka is. Utóbbiak elsősorban Angliában találhatóak. Az ügyintézők kedvesek és barátságosak, én is náluk próbálkozom most, mivel sajnos az előző munkaajánlatomat visszautasították. Nem az én hibám, nem is az övék, hanem egyszerűen arról volt szó, hogy a munkáltató, akinek az ajánlatára jelentkeztem, kifejezetten diákokat keresett.
Christine

HozzászólásSzerző: Amadeus » 2015.05.19. 16:17

kulfoldimunka.hu csapat -tát keresem, Valakit, aki válaszolna is az oldalon fel tett kérdésekre!!! Van ilyen? Eddigiekben semmilyen választ nem kaptam.
Amadeus

Vissza: Minden más