Animátorként Görögországban

Dolgoztál már külföldön? Tudod, milyen az a külföldi munka? Még nem tudod, de mennél? Itt gyűjtjük össze a jó és rossz tapasztalatokat egyaránt.

Animátorként Görögországban

HozzászólásSzerző: euworkmarcell » 2016.02.09. 11:49

"Február elején vettem fel az Euworkkel http://www.euwork.hu/animator.html a kapcsolatot, egy személyes beszélgetés után 1-2 héttel került sor a casting-ra.
A castingon az animátoros cég igazgatójától ugyanazt a tájékoztatást kaptam, mint a magyar közvetítőtől, minden részletében megegyezően.
Április közepén indultam Rodoszra és kezdetét vette a nagy tanulás.
A szó szoros értelmében tanulásról beszélek, hiszen első szezonom lévén, zöldfülűként minden apróság új volt és tanulást, gyakorlást igényelt.

Az animátorkodás kemény meló.

El kell, hogy oszlassam a tévhiteket, miszerint, csajozás, vedelés, tengerben heremártogatás.....korántsem.
Próba...próba....kemény munka...próba....kemény munka....próba.....majd megérdemelt jutalom, elismerés.
Talán a világon a legintenzívebb foglalkozás. Önismeret, látószög kiszélesítése, kapcsolatok, nyelvek tanulása és még sorolhatnám az elképesztően sok pozitív tapasztalatot.
Ha ki kellene emelnem egy nagyon fontos és emlékezetes esetet, akkor az április 16.-tól október 22.-ig tartó időszakot emelném ki! :D

Voltam katona, egyébként a csapatszellem, a munkarend, az időbeosztás és a fegyelmezett óramű pontosságú csapatmunka rettentően a seregben eltöltött időre emlékeztet, azonban mégis más.
Könnyedebb, önfeledtebb.
A gondolatmenetet tovább vezetve, ahogy a nagy öregeink szokták illetni a generációnkat ''rátok is rátok férne egy kis katonaság'', en ugyanezt tudom mondani az animátorkodásról ''ezt minden épkézláb fiatalnak ki kell próbálnia, ha lehetősége van rá! :)''

A bérezés a megbeszéltek szerint zajlott, mindig időben, az útiköltség térítés a megbeszélt időpontnál hamarabb.....csak pozitívan tudok nyilatkozni, ami nagyon ritka."
euworkmarcell
Adminisztrátor

Vissza: Tapasztalatok